Gabriela Eibenová
Vedení festivalu
Zakladatelka nového festivalu Rosa Bohemica je na české hudební scéně vnímána jako renomovaná zpěvačka v oblasti interpretace staré hudby. Se svým manželem, varhaníkem a dirigentem Adamem Viktorou, založila vokálně– instrumentální soubor Ensemble Inégal, který se profiluje především jako propagátor díla českého barokního skladatele Jana Dismase Zelenky. S tímto tělesem intenzivně koncertuje na významných mezinárodních hudebních festivalech (Pražské jaro, Oude Muziek Utrecht, Tage Alter Musik Regensburg, Musica Antiqua Brugge, Bach Festival Riga, International Music Festival Santander, Lufthansa Music Festival London, Stockholm Early Music Festival aj.) Zpívala téměř v celé Evropě, v Izraeli, Libanonu i Japonsku. Na svém kontě má více jak 30 CD nahrávek. Působí jako lektorka zpěvu na mistrovských kurzech specializovaných na interpretaci staré hudby. Léta se věnuje technice jógového dýchání „Vítězný dech“, jež jí pomáhá v profesi i v životě.
Juraj Szedlák
Grafický design
Autor loga nového hudebního festivalu Rosa Bohemica Juraj Szedlák, se kromě grafického designu věnuje také ilustraci a volné tvorbě. Jeho obrazy budou v rámci festivalu k vidění v Kavárně Kaffka v Novém Strašecí po celý advent roku 2021.
Jan Soukup
Zakladatel svobodné mediální agentury Invisible Community
Na festivalu Rosa Bohemica se s velkou radostí podílí na vymýšlení a realizaci webových stránek a poskytuje konzultace v oblasti projektového managementu a přípravy festivalu.
–
Jan Soukup je podnikatel zaměřený na nové trendy v propojování IT a humanitních oborů. Věnoval se studiu managementu v oblasti informatiky a od roku 2015 studuje obor teologie na Teologické fakultě Jihočeské Univerzity v Českých Budějovicích. Má zkušenosti s vedením i mentoringem celé řady startupů orientovaných na zlepšování komunikace, rozvoj společnosti a kritického myšlení.
V současné době působí jako CEO jím založené svobodné, internetové a mediální agentury „Invisible Community“ a dále působí ve společnosti Politinn a.s., která se zaměřuje na realizaci startup projektů v oblasti „Smart cities“ – komunikační platformy pro diskusi mezi občany a obcí s cílem spojovat lidi a otevřít konstruktivní diskusi a participaci občanů.
Angažuje se také jako mentor a konzultant v oblasti rozvoje vizí, realizace podnikatelských záměrů a startupů. Ve svém soukromí se věnuje především rodině, bojovému umění Taiji a rád experimentuje s novými i tradičními stavebními materiály a postupy ve vztahu k vlivu působení na člověka, ekologii a ideálu trvalé udržitelnosti.
Johana Szedláková
Audiovizuální produkce
Gymnazistka, fotografka, kameramanka a střihačka, která směřuje k filmové režii, a také umělkyně všeho druhu – klavíristka, zpěvačka, milovnice klasické i folklórní hudby, historie a literatury, divadelnice, tanečnice a taková věčná víla.